mekantürk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
mekantürk

AnasayfaAnasayfa  kapıkapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Papağan Eğitimi

YazarMesaj
watoss26
watoss26

Hangi Şehirdensin : eskişehir
Lakap : watoss

Papağan Eğitimi Empty
MesajKonu: Papağan Eğitimi   Papağan Eğitimi Icon_minitimePtsi Tem. 28, 2008 6:12 pm

Bir bayan bir gün papağan almak için bir kuşçuya gitmiş. Etrafa bakınırken tüyleri parıl parıl parlayan çok güzel bir tane görmüş ve bunu almak istiyorum demiş.
Kuşçu Ahmet: Hanım efendi o papağan daha tam olarak eğitilmedi isterseniz başka bir tane alın.
Kadın ısrarla yok ben bunu alıcam demiş. Adamda tamam demiş, ama iade almam haberiniz olsun demiş, anlaşmışlar. Kadın papağanı eve götürmüş kadın eve gelince kadına hoş geldin *rospu diyor erkek arkadaşı gelince *eveng diyo
Kadın dayanamamış almış bunu tekrar kuşçu ahmet'e götürmüş adama geri vermek istediğini söylemiş adam olmaz ama isterseniz 1 haftada eğitirim demiş kadın tamam demiş.
adam kuş her küfrettiğinde başını sıcak suya batırıyormuş böle 1 hafta geçmiş,
kadın gelmiş kuşçu alın kuşunuz hazır demiş kadın yooo önce test edecem demiş adam buyrun demiş
kadın kuşa sormaya başlamış
-ben eve gelince ne diyeceksin
-hoş geldiniz hanımefendi
-peki ben eve erkek arkadaşımla gelince ne diyeceksin
-hoş geldiniz hanımefendi hoş geldiniz beyfendi
-ben eve 2 erkek arkadaşımla gelince ne diyeceksin
-hoş geldiniz hanımefendi hoş geldiniz beyfendiler
-eve3 erkek arkadaşımla gelince ne diyeceksin
-ahmet abi suyu ısıt bu kız wallah *rospu

Papağan Eğitimi
1 sayfadaki 1 sayfası