mekantürk
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
mekantürk

AnasayfaAnasayfa  kapıkapı  GaleriGaleri  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Volkan geri dönüyor mu???

3 posters
YazarMesaj
**Melih**

**Melih**

Hangi Şehirdensin : Los Angles
Lakap : YoK

Volkan geri dönüyor mu??? Empty
MesajKonu: Volkan geri dönüyor mu???   Volkan geri dönüyor mu??? Icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 9:58 am

Volkan geri dönüyor mu??? 05092007031047di8
Volkan geri dönüyor mu??? 05092007031047di8.a779a4818b

ATA 'AVRUPA YAKASI'NDA!
Hümeyra ve Vural Çelik'in Avrupa Yakası'ndan ayrıldığını duymuştuk, peki Ata Demirer'in 'Volkan' rolüne geri dönmesi gerçekten olası mı, işte işin aslı!

'Avrupa Yakası'nın son durumuna Günaydın yazarı Rahşan Gülşan Gülse Birsel'le konuşarak aydınlık getirdi...

'Avrupa Yakası'nda duygusal durumlar

Haber bende, "Aaa! Neden ki?" etkisi yarattı. 'Avrupa Yakası' dizisinin önemli oyuncuları Hümeyra ve Vural Çelik diziden ayrılmıştı. İkisinin de diziye kattığı tat bambaşkaydı. Evin annesinin yokluğu nasıl yansıyacaktı eve... Ya Gülenay arada bir şarkı patlatmazsa biz ne yapacaktık. Gülse Birsel'i aradım, "Ama neden Gülse, nasıl nasıl?" dedim. O da anlattı. Gülse'nin telefonda rahatlığına da bayılıyorum. Bir kriz olduğunda sesi titremeden, yalan söylemeden, tatlı tatlı anlatır. Yine öyle oldu. Her iki oyuncu da parada anlaşılamadığı için diziden ayrılmayı seçmişler. Yani öyle bir kavga gürültü söz konusu değilmiş. Hümeyra'yı öldürmeyecekmiş. Başka türlü gönderecekmiş. Diziye katmak üzere bir-iki oyuncuyu da gözüne kestirmiş. Bunlar ağustos ortasında kesinleşecekmiş. Hemen "Ata Demirer geri dönse keşke..." dedim. Biraz durakladı. Benim iştahımın kabardığını fark edince de yok, zaten geçenlerde Bodrum'da buluştuğumuzda final bölümünde olmasını konuştuk" dedi. Zaten Ata her zaman "Gülse ne istese yaparım" der. Birbirlerini çok sever onlar. Ama Ata bu sezon diziye dönse tam süper olmaz mı?
watoss26
watoss26

Hangi Şehirdensin : eskişehir
Lakap : watoss

MesajKonu: Geri: Volkan geri dönüyor mu???   Volkan geri dönüyor mu??? Icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 10:48 am

bnce gelmesin bi süre sonra sıkıyo
AlPeR
AlPeR

Hangi Şehirdensin : :)

MesajKonu: Geri: Volkan geri dönüyor mu???   Volkan geri dönüyor mu??? Icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 11:06 am

gelmesin yaa itici herif
https://mekanturk.yetkinforum.com
**Melih**

**Melih**

MesajKonu: Geri: Volkan geri dönüyor mu???   Volkan geri dönüyor mu??? Icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 4:23 pm

yorumsz ama gelsin kadro gçlenir
watoss26
watoss26

Hangi Şehirdensin : eskişehir
Lakap : watoss

MesajKonu: Geri: Volkan geri dönüyor mu???   Volkan geri dönüyor mu??? Icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 4:25 pm

kadroyu güçlendirmek kolay bütün tiyatrocuları topla ozaaman
**Melih**

**Melih**

MesajKonu: Geri: Volkan geri dönüyor mu???   Volkan geri dönüyor mu??? Icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 4:30 pm

eeee topla topla hepsini toplada nereye kadr onmli olan halıkn bgndigi ismleri toplamak king:D
AlPeR
AlPeR

Hangi Şehirdensin : :)

MesajKonu: Geri: Volkan geri dönüyor mu???   Volkan geri dönüyor mu??? Icon_minitimePerş. Tem. 31, 2008 5:13 pm

şahsen ben beğenmiyorum işte;)
https://mekanturk.yetkinforum.com

Volkan geri dönüyor mu???
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 10000'den geri saymaca